C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart 232x132cm. Cond.: G
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G