Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62
Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G
Twee imari porseleinen vaasjes 19e eeuw, beide met minimale chip 11,5cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G
Zeldzame 18e-19e eeuwse imari porseleinen tafelstuk (mogelijk Chinees). Gesigneerd met met decor van flora en landschap 12xø21,8cm. Cond.: G
Slavenband GG 585/000. Klassieke slavenband met dopsluiting. Breedte 3 mm, ca 4.3 gr ø 60x55 mm
Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G