Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Vijf delen oud/antiek tin en brons: 1x grote bronzen 18e eeuwse vijzel, 1x tinnen brandewijnkom 17e-18e eeuw, 1x suikerpot 19e eeuw, 1x tinnen pul 20e eeuw en 1x tinnen lepel 20e eeuw 14-18cm. Cond.: ...
Antieke viool uit Sachsen van Schuster en Co ca. 1900 met strijkstok 61cm. Cond.: G
Oude zak kroonluchter 20e eeuw met kristal en brons in goede staat (6 lichts) 80xø60cm.
Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G
Vijf delen divers oud/antiek: 1x bewerkte Turkse bronzen dekselpot, 1x bronzen kistje (bewerkt), 1x aparte bronzen houder, 1x dekseldoosje met glazen deksel (bewerkt), 1x inktstel van latoenkoper ca. ...
Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.
Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G
Kleine antieke ijzeren geldkist ca. 1900 met sleutel en slot in goede staat 9,5x8x12cm.
Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Zeldzaam handgeschreven psalmboek, gesigneerd Samuel Kretschner 1712 Zutphen. Laatste blad gesigneerd Gerrit van Marokestijn en Willem Dijkman. geheel in goede originele staat 23x11x2cm.
Diverse Oranje onderscheidingen o.a.: Prinses Juliana, Prins Bernard, Bernard-Julianan, Emma, totaal ca. 30 stuks 1-4cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten hangvitrine kastje met verzameling van ca. 50 delen Limoges porselein 2e helft 20e eeuw (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Twee oude bronzen cloisone vazen 20e eeuw (China of Japan) 31xø18cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met decor van libelle en mozaïek in goede staat 63xø41cm.
Vijf oude/antieke koperen steelpannen in goede originele staat ø12-ø21cm.
Antiek 19e eeuws kistje met porseleinen medaillon, rozendecor en koperen beslag in goede staat (slot mist) 10X15X22CM.
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten kist met bronzen beslag en origineel slot. geheel in zeer goede staat 13x21x12cm.
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw (veranderd van 2-lichts naar 1-lichts) in goede staat 55x40x25cm.
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse Historisme bowlpot met rocailles, leeuwekop en familiewapen. Compositie metaal en glazen reservoir in goede originele staat 45x38xø24cm.
Vergulde Russische bronzen ikoon, 19e eeuw, met russische teksten, figuren en Corpus Christy. 27x12x1 cm Cond. Goed
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen scheeps-patrijspoort met speciaal glas (thoughened glass) ca. 1900 15xø44cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.
Antieke Duitse wortelnoten naaidoos met spiegel, vakverdeling en origineel slot met sleutel. In goede staat 10,5x27x13cm.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Kavel oude/antieke lijsten o.a: ovaal en rechthoekig 19e-20e eeuw (met en zonder inhoud) 11-43cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kisten: 1x theekist palissander fineer met intarsia "Thé" en 1x schrijfkistje met inktpotje en zandstrooier (mahonie hout). Beide in goede originele staat 10,5x18,5x13cm.
Enkelloops 19e eeuws (hagelschot) damesgeweer met knikloop ca. 1850. Mechanisch in orde en in goede staat 100cm.
Albasten opengewerkte schaal 19e eeuw in Empire stijl met 5 mediallons. Bij 1 mediallon is de omranding gerestaureerd 21x24x3,5cm. Cond.: G
Oude kroonluchter 20e eeuw met kristallen pegels in goede staat 41xø60cm.
Vijf delen oude houten Afrikaanse artifacts: 3x maskers, 1x pijlenkoker van leer met diverse pijlen en 1x slagwapen (20e eeuw) 25-68cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Biedermeier theestoven met koperen binnenwerk, appelketel en klontentang 36xø28cm. en 44xø34cm. Cond.: G
Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.