Hanger GG/WG met malachiet en briljant. Peervormige hanger GG met een grote peervormige malachiet,18 mm met een zeer fraaie kleur en briljant ca 0.10 crt W/SI-P
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.
Twee oude keramieken rookverdrijvers: 1x Teckel Thruingen GDR met glazen ogen en 1x Skye Terrier Original Aerrozon 20-22cm.
Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, stal met twee paarden 50x70cm. Cond.: G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G
Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G
Kristallen whiskykaraf met zilveren kraag 925/000, 24xø9,5cm. Cond.: U
Ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fanatsiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...
Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.
Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.