Groot figuur ca. 1880 met brons overlay, voorstelling van boerenvrouw die een beker melk inschenkt, gesigneerd R. Avrili, in goede staat H.: 63cm.
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Twee grote bronzen herten 20e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Moigwien 75x36x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880, gesigneerd C. Anfrie (Charles Anfrie 1833 - 1905). Voorstellend een jongen die zich op zijn achterhoofd krabt. Mooie patina en in goede staat.
Tafellamp ca. 1910 in Art Nouveau stijl met vergulde bronzen voet, voorstellend 3 Griekse dames met glas-in-lood (Tiffany stijl) kap. Lamp is gemonteerd op eikenhouten voet 63xø39cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd A. Maubach (adolphe Maubach), voorstellend een violiste met hoed. Gemonteerd op zwart marmeren voet met mooie patina en in goede staat 44,5cm.
Groot bronzen figuur ca. 1900 van T. Cartier (Thomas Francois Cartier 1879 - 1943), voorstellende twee herdershonden in zeer goede staat met mooie patina 40x41x21cm.
Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G