Grote schildpad bestekdoos 19e eeuw in goede originele staat 17,5x11x4cm.
Vier lange gobelin wandversieringen ca. 1880, Historisme Duitsland (ongereinigd) 392x52cm., 287x43cm., 317x67cm. en 317x67cm. Cond.: R-G
Messing hallamp met kristallen pegels ca. 1920 in Louis Seize stijl 26xø38cm. Cond.: G
Antieke plated WMF Historisme pronkkan ca. 1880 (helaas mist het deksel een figuur) 32x22x16cm. Cond.: R
Haal 18e-19e eeuw met gietijzeren kan, gietijzeren comfort, gewicht en wandbevestiging (5-delig) in goede staat 30-130cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Grote 18e eeuwse roodkoperen genagelde aker met hengsel, in goede originele staat 35x59cm.
Tien delen oud malachiet o.a. ei, kikker, olifanten asbak. 4-19cm., Cond.:R/G
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1936 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Bronzen dekselbokaal met putti , figuren met bokkepoten, geit en een tijger ca. 1900 in goede staat 27x14,5xø9,5cm. Cond.: G
Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.
Twee vroeg 19e eeuwse messing bewerkte beddepannen in zeer goede staat 104-107cm.
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met compositie metalen voet in zeer goede staat 57xø44cm.
Wijnkist met 12 flessen rode wijn: Grand vin de Bordeaux 1998: Chateau Grand Clapeau Haut Medoc Cru Bourgeois. Kist is in ongeopende staat
Grote houten barok kaarskandelaar ca. 1800 Duitsland met originele polychromie, kaarspin mist 85cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse houtgestoken lijst met rocailles, bloemen en originele vergulding (kleine beschadigingen) 29x20x5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse roodkoperen samovaar in Empire stijl in goede staat 41x32xø24cm.
Drie oude borduurwerken (merklappen) 1e helft 20e eeuw in goede staat, 43x32cm. 78x53cm. en 74x52cm.
Grote zware bronzen kandelaar 1e helft 20e eeuw in barokstijl (1 stukje af, maar is erbij) 113cm. (26x27cm.) Cond.: R-G
Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R
Originele Horax Art Deco bureaulamp ca. 1920 met gestyleerde gietijzeren voet en groen emaille kap 35x45x23cm. Cond.: G
Antieke Bentheimer zandsteen-bak (hoge diepe bak) in goede staat 32x68x51cm.
Oude bajonet, gemerkt Mundlos nr. 9314.6, Duitsland WO II, in goede staat 41cm.
Oude Tiffany-stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw met messing bewerkte stam (oxidatie) 176xø33cm. Cond.: G
Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.
Twee antieke ivoren miniaturen, handgeschilderde portretten. gesigneerd CAM of CAN met ivoren lijst 13x15cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 19e eeuw: 1x messing hengselemmer en 1x roodkoperen met messing doofpot. Beide in goede staat 27x42cm.
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Grote zware bronzen wandlamp ca. 1880 Historisme met vliegende draak 36x17x28cm. Cond.: G
Twee oude cement gegoten tuinbeelden, voorstellend een Griekse vrouw met kruik en een Griekse (armloze) vrouw 20e eeuw 73-95cm. Cond.: R-G
Buste van een Griekse godin van cement gegoten tuinbeeld 20e eeuw 51cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen wierookbrander (Koro) met foo-hond op het deksel 19e eeuw 34cm. Cond.: G
Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.
Majolica petroleumlamp ca. 1880. De onderkant van het petroleumreservoir is afgebroken (mist) 55xø24cm. Cond.: M
Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.
Draaihaal 19e eeuw, gietijzeren pan en weegschaal 37x125cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren bewerkte kolenkit ( 1 stift van de klep is afgebroken) verder in goede staat. 30x55x36cm.
Drie delen oud brons: 2 kandelaren en een sluitgewicht 20e eeuw in goede staat 4-21cm.
Nederlandse helm uit WO II (1940) met origineel lederen binnenwerk in goede originele staat 15x20x28,5cm. Cond.: G
Drie oude (blikken) voorraadblikken 1e helft 20e eeuw: 1x Gulden Vlies sigaren (groot), 1x Koffie K. ten Have Thee (groot) 1n x Drostes Cacao 19-56cm. Cond.: R
Diverse oude Afrikaanse figuren en maskers van aardewerk en houtgesneden 20e eeuw (26 delen) 10-40cm. Cond.: G
Grote oude Erres radio met pickup ca. 1960 met mahoneihouten kast. Geheel in goede originele staat 38x55x35cm.
Mahoniehouten wandconsole ca. 1900 met vrouwengezicht in goede staat 60cm.