Groot oud Iranees Perzisch kleed in redelijke staat, hoofdzakelijk rood/blauw tinten (beschadiging) 334x265cm. Cond.: R
Oude Perzische tapijt in rood/bruin tinten Afghaan 200x108cm. Cond.: G
Oude Perzische loper in roodkleur 20e eeuw (Afghaan) 283x85cm. Cond.: G
Groot antiek Perzisch kleed in roodtinten met floraal decor (vvrij kaal) 274x360cm. Cond.: R
Oud Perzisch tapijt in de tinten rood/blauw/oker/zwart/groen 222x173cm. Cond.: R-G
Oud Perzisch kleed in de tinten creme/groen/bruin. 110x61cm. Cond.: G