Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G