Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G
Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.
Twee zilveren sauslepels 835/000, 1x klein lepeltje met gekroonde steel en Biedermeier bewerking, MT: Evert van geelen Schoonhoven, JL: B 1861 en 1x sauslepel met ovale schuitvormige bak bewerkt met d...
Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G
Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...
Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U
Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G
Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...
Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G
Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....
Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...
Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G
Antieke portemonnee met zilveren beugel (empire) met zwart velours tasje. De beugel heeft een fijne rand met bloembewerking en een rand met ribbelbewerking 835/000, MT: A.Gz Jacob Hooiman, jaarletter ...
Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U
Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.
Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...
Engelse loep met zilveren handvat, 925/000, MT: JDWD, 14,5xø6,5cm. Cond.: G
Drie brillen: 1x zilveren klapbrilletje met scharnier in Art Deco stijl (835/000), 1x bril met GG(500/000) neusstuk met double en 1x bril met stalen montuur Cond.: R
Zilveren botermes Hollands glad), 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork (Hollands glad), MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U
Drie delen plated: 1x cassette (4x16x16cm.) met 11 vorken en lepel ca. 1920, 1x cassette (239x16x4cm.) met 8 lepels en 1x flessenonderzetter (4,5xø10cm.). Cond.: G
Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U
Fraaie zilveren taartschep met getorste steel en knop, 835/000, MT: Fa. Jac. Gelderblom en Zoon Schoonhoven, JL: I: 1968, ca. 38gr. 5,5x20cm. Cond.: U
Divers zilver: 2 botermesjes en 1 theelepel, 800/000, ca. 53gr. (samen) Cond.: G