Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

2 Koperen kandelaren
Ergebnis: 15 EUR

Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.

2 Bustes
Ergebnis: 25 EUR

Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G

3 Tabakspijpen
Ergebnis: 10 EUR

Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G

Dekseldoos, Art Nouveau
Ergebnis: 15 EUR

Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken , geheel in goede staat 13x18x12cm.

Tinnen kraankan
Ergebnis: 15 EUR

Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede staat 38cm.

Tinnen kraankan
Ergebnis: 15 EUR

Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.

Antiek wafelijzer
Ergebnis: 15 EUR

Wafelijzer ca. 1910 in goede staat 71cm.

Rookset
Ergebnis: 15 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

Kopergeslagen hengselpan
Startpreis 15 EUR

Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G

Antieke doofpot
Startpreis 15 EUR

Vroeg 19e eeuwse doofpot van roodkoper met messing (licht bedeukt) 45xø22cm. Cond.: R-G

2 Bronzen vaasjes
Ergebnis: 15 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

2x Fotolijst
Ergebnis: 15 EUR

Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Ergebnis: 15 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G

Pijpcomfoor
Ergebnis: 23 EUR

Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.

Schildpad tafelbel
Ergebnis: 25 EUR

Duitse schildpad met gietijzeren schildpad-tafelbel ca. 1920 (schildpad gescheurd) 5,5x14x8cm. Cond.: R

Indonesisch snijwerk
Ergebnis: 20 EUR

Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startpreis 20 EUR

Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G

2 Ketels
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse ketels: 1x messing, (zgn. zakketel) 1x roodkoper (met zwaluwstaart verbinding). In goede originele staat, licht bedeukt ø15-ø27cm.

Olifanten lederen emmer
Ergebnis: 20 EUR

Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G

Filmprojector
Startpreis 20 EUR

Oude Bauer Tiol filmprojector uit de 60-er jaren, Eugen Bauer Stuttgart Untertürkhem. Geheel in originele koffer in goede staat 38x32x20cm.

Barometer
Startpreis 20 EUR

Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor (stukje weg) 53cm. Cond.: R-G