Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
H.J. Veger. 1910 - 1999. 'Boerderij met boer, kippen en koeien'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Italiaans schilderij. Gesigneerd E. Hyska 1880. Portret van een man met baard St. Peter en goudverf. Afmeting: 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse boerderij met paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . The great surprise. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Nr. 12/20. Twee dames met paard en kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: 95 x 95 cm. In goede staat.