Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (G. Schoerner of Scholten?), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 33x20cm. Cond.: G
Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G
Anton Muller ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met hengelaar bij avond met boerderij 30x40cm. Cond.: G
Bernardus Coesel (Den Haag 1886 - 1952), olieverf op paneel, schaapsherderin met hond en schapen bij avond 31x22cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, heidegezicht met ven 40x20cm. Cond.: G
Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G
G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G
Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf nach W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R