Jugendstil-stijl keramieken vazen set. Floraal + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
12x Italiaanse polychrome Fayence Neo Renaissance borden. Horoscopen. Met blindmerk Bassam. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit hoorn gesneden geisha met bloemenmand. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee Chinese Blanc de Chine drakenkommen met bodemmerk. Wanneer een kom tegen het licht wordt gehouden, dan worden de draken donker zichtbaar. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met wood decor. Zes tekens bodemmerk en goudrand. Afmeting: 5 x ø 12,8 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon vaasje. Acht-kantig. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Quan Yin met zegelmerken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Afmeting: 5 x 11 ø cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha's en hert decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude blauwe Chinees porseleinen vaas met draken/vleermuis decor en bodemmerk. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan Yin met bodemmerk. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.