Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.