Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese agaten figuur. Chinees meisje met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Oude antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Mooie gedetailleerde beschildering. Afmeting: 42 x 19 cm ø. In goede staat.