Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G
Drie antieke ivoren figuren: 1x visser met karper, 1x man met bamboe en 1x hoogwaardigheidsbekleder 10-15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Twee grote bewerkte antieke ivoren slagtanden met decor van korkodil en olifanten. Licht beschadigd, spanningscheuren 70-76cm. Cond.: R-G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Drie antieke Chinese ivoren figuren, gesigneerd 19e eeuw: 1x Chinese man met karper en kraanvogels, 1x man met zwaard en perkament en 1x Chinese hoogwaardigheidsbekleder met originele beschildering 6-...
Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G
Twee grote antieke ivoren krokodillen (1 bek gerestaureerd) 38-44cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Kavel met 12 ivoren beeldjes o.a: messenleggers, pionnen, beeldjes 5-11cm. Cond.: G
Antieke bewerkte ivoren slagtand met decor van krokodil en olifanten (2 slurven licht beschadigd) 53cm. Cond.: R-G
Veertien ivoren sieraden o.a: halskettingen en ringen (Oosters) 3-42cm. Cond.: G
Grote Japanse of Chinese monnik ca. 1900 op houten console in goede staat 19cm.
Antieke ivoren ceremoniezwaard met monogram ca. 1880 in goede staat 65cm.
Groot antiek ivoren neushoorn op tropisch houten sokkel (1 poot en staart gelijmd) 10x19x6cm. Cond.: R
Twee antieke ivoren handvaten met schroefdraad (parasol) 16-23cm. Cond.: G
Twee oude Japanse been gesneden keizer en keizerin 20e eeuw 32-34cm. Cond.: G
Antieke ivoren man met kleine olifant tussen zijn benen 27cm. Cond.: G
Drie Zuid Amerikaanse antieke ivoren beeldjes in goede staat 14-17cm.
Kavel met 25 delen antiek ivoor o.a: lepels, vorken, 2 kruizen en hangers 3,5-11cm. Cond.: G
Zeven delen divers antiek: 1x grote hanger gezicht. 1x kleine hanger gezicht, 1x broche met gezicht, 1x hanger gezicht + haardracht, 1x Oosterse bloembroche, 1x gemsbok en 1x olfifant op sokkel 4-12cm...
Kavel met 7 antieke ivoren figuren van dieren (2 geweien beschadigd) 4-7cm. Cond.: R-G
Antiek Chinees beeld van hout en been, voorstellend een Chinese man met fakkel en korf 25cm. Cond.: G
Acht diverse oude figuren: 1x tinnen paard, 1x rood Chinees figuur (koraal?), 3x albasten aap, 1x natuurstenen schildpad, 1x gesigneerd antiek figuur van een Chinese krijger tafereel met paard en twee...
Vijf antieke ivoren figuren: 3x moederolifant met jong 2n 2x losse olifant 3-12cm. Cond.: G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G
Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G
Twee delen antiek ivoor: 1x parasol met ivoren delen en 1x mahoniehouten dekseldoos met ivoren pootjes en dekseltop 16-75cm.
Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G
Kavel divers 18e-19e eeuws ivoor met o.a: 1x engel met kind (1 vleugel mist, 1 been mist en 1 vinger af), 1x koets met ruiter en 2 ossen (beschadigd), 1x herenbuste en 1x dekseldoos (knop beschadigd) ...
Groot antiek Chinese ivoren Geisha met lotusbloemen op houten sokkel. 35cm Cond:G
Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G
Antieke ivoren Okimono, Chinese vrouw met kind en trompet op houten sokkel. 18cm Cond:G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Christie en INRI. In goede originele staat 46cm.
Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.