Antieke ivoren keiler-hoektand met olifantenvoorstelling ca. 1920 in goede staat 13x8x2,5cm.
Kleine antieke Chinese ivoren boedha, 19e eeuw. In goede staat. 3.3cm.
Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Zeldzame ivoren knoop met familiewapen en opschrift "Dr. Wuetherich, R. Schedler 24 april 1882" in goede staat 2xø4,5cm.
Oud Indonesisch benen beeldje en Oosterse gegoten vaas met Chinees landschaps- en figurendecor. 20e eeuw 18-32cm. Cond.: R-G
Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R