Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.
Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 9,5cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G
Ivoren okimono 19e eeuw, voorstellend een Chinese vrouw met vrucht 11cm. Stukje van de voet mist Cond.: R-G
Chinees ivoren 18e eeuw figuur, zeer gedetailleerd gewaad en paardestaart (chips af) 9,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend een rat op stro ca. 1900, 2x5x3cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een Chinees met kapmes die iets bewerkt (gesigneerd) 4,5x4,5x3cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een man met kapmes, gesigneerd 4,5x5x3cm. Cond.: G
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G
Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.
Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R