Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G
Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U
Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G
Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 10x7,5x2,5cm. Cond.: G
Russisch houten lakdoosje, handbeschilderd met een portret van een vrouw leunend tegen een zuil, 20e eeuw, 14x10x3,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R
2 Keramische wandplaquettes met auto's erop verwerkt, 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, 15x17cm en 17x14cm. Cond.: G
9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U
Groen gepatineerd aardewerken beeldje van een knielend kindje met een vogel in de hand (beschadigd bij de staart), 23x11cm.
1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.
Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.
Oude steenbakvorm voor 7 stenen van beukenhout, ca. 1930, 98x27x8cm.
Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.