Kavel diverse antieke penningen o.a; rijwielbelasting Stad Enschede Brandspuit NO 1, etc 2-8cm. Cond.: R-G
Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...
Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse scheerset in pallisander (of ebben) houten doos met koperinleg. Bevat 7 scheermessen (maandag t/m/ zondag). Alexander Calrk Fenchurch. In uitstekende staat 18x8x4,5cm.
Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Kerkelijk wijn- en waterstel 19e eeuw met kristallen karaffen en messing bewerkte monturen 17x23x14cm.Cond.: G
Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.
Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...
Grote kopergeslagen dekselpot (Nr. 23) in zeer goede originele staat ca. 1910 Jugendstil 30x36xø26cm.
Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G
Oud slangenlederen sieraden opbergkistje( bijouteriedoosje) met slot. 20e eeuw. 10x20x20cm., Cond.:G
Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.
Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G
Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G
Antiek gietijzeren historismus bijzettafel met leeuwekoppen en fijn uitgewerkt blad met Neptunus, hoorn des overvloeds etc. (goudklewurig geverfd), ca. 1880, 73xø33cm., Cond.:G
Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.
Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.
Historisme tafelopzet-schaal met compositie metalen voet in de vorm van een zeemonster ca. 1880. Geslepen kristallen schaal. 29xø30cm. Cond.: G
Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G
Plated visbestek ca. 1890 in cassette, waarschijnlijk met ivoren heft Cond.: R
Antieke handgestoken notenhouten dekseldoos met twee patrijzen op het deksel. Met bloemdecor en origineel slot 19x19x17cm. Cond.: G
Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G
Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G
Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R
Antiek eikenhouten gestoken opbergdoos, rondom bewerkt met bloemensnijwerk, ca.1880, 17x35x25 cm., Cond.:G
Schildpad dekseldoos 19e eeuw met ivoren pootjes en origineel slot in zeer goede originele staat 4x15x8cm.
Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.
Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: M
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: G
Antiek eiken documentenkistje, ca.1890, met handgedtoken panelen. In zeer goede staat. 22x37x24cm.
Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G
Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G
Grote koperen 19e eeuwse samovaar met ivoren grepen in zeer goede staat met versieringen 40x38x35cm. Cond.: G
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Groot kavel diverse fossiele gesteenten en kristallen, amethist etc. etc. Cond.: G
Tinnen bureauset met edelhert en inktreservoir (glaasje mist) ca. 1900, Historisme Duitsland 14x29x19cm. Cond.: G
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G
Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.
Oude drieluik handgeschilderde icoon ca. 1900 gemaakt van vurenhout en hamergeslagen scharnieren in barokstijl 43x50x3cm. Cond.: G
Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.
Bronzen reisicoon net cloisonne, fijn uitgewerkt met vele figuren 19e eeuw 10x8,8cm. Cond.: G
Bronzen hangicoon 19e eeuw voorstellend Maria en heilige 11,5x6,5cm. Cond.: G
Grote oude barokstijl stenen tuintafel 20e eeuw in zeer goede staat 73xø110cm. Cond.: G
Jugendstil zilvertin roomstel met zweepslag bloemenmotief ca. 1900, gemerkt C.B.E. 13x30x16cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G
Bronzen tafel-olielamp ca. 1890 met bewerkte voet in de vorm van een Corintische zuil en met handbeschilderde glazen reservoir 55xø18cm. Cond.: G
Lakdoos 19e eeuw met handbeschilderd portret voorstellend een Oosterse man 2x8x5,5cm. Cond.: G
Schildpaddoos 18e-19e eeuw, creme gelakt met een handgeschilderde voorstelling van een dame met boog 3xø8cm. Cond.: G
Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.
Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G
Vurenhouten barok wandconsole met originele polychromie (rood-goud) ca. 1800 in zeer goede originele staat 27x33x30cm. Cond.: G
Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G
Oud koppensnellers mes met echt mensenhaar en benen grip, 20e eeuw., omgeving Borneo/Maleisië. In goede originele staat. L.71cm.
Grote oude kris met prachtig snijwerk, uit Indonesië, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, L.71cm.Cond.:G
Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.
Oude Indonesische kris 20e eeuw met gedetailleerd bewerkt handvat in goede originele staat 49cm.
Twee oude decoratieve wapens; 1x sabel India gegraveerd en 1x vuursteen pistool 20e eeuw 38x59cm. Cond.: G
Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G
Prachtige oude kris met prachtig snijwerk en rest vergulding. Waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. L.67cm., Cond.:G
Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.
Oud Indonesisch slagmes met bronzen heft, 1e helft 20e eeuw. (heeft oxydatie)L.54cm., Cond.:G
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G
Oude tinnen kraantjes kan Tiel Utrecht, 20e eeuw, 40x23x17cm., Cond.:G
Gegraveerd tinnen 19e eeuws sierbord met stempels, bloemvaasmotief en geschulpte rand. In zeer goede staat ø30cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 40x27x20cm. Cond.: G
Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G
Vier delen oud/antiek tin, Swatow gegraveerde vaas, Gero vaas, peervormige dekselschaal en een theepot.Cond.:R
Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.
Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 met comfoor in zeer goede originele staat 42x27xø16cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp met messing armaturen (geëlectrificeerd) 52xø28cm. Cond.: R
Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G
Grote antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met floraal zweepslagmotief en origineel beschilderde kap met gezichten-motief. Chip van majolica af 70x55x55cm. Cond.: R-G
Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.
Messing kaarsenkroonluchter ca. 1920 geëlectrificeerd Neo Barok 45xø56cm. Cond.: G