Eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1920 in goede originele staat 65cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.
Eikenhouten Tempus Fugit wandklok ca. 1980 in goede staat (kroontje afgebroken) 80cm. Cond.: R-G
Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.
Duitse Schwarzwalder rozenklok ca. 1900 met gewichten en slinger (1 wijzer mist), in redelijke staat 22x17x10cm.
Duitse Pfeilkreuz bim bam regelateur met gongstaven ca. 1920 in goede originele staat (met sleutel) 73x34x17cm.
Oude Hollandse Sallandse klok met maanstand, gemerkt Telma 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x22x17cm.
Oude hangklok ca. 1960, gemerkt Mauthe in zeer goede staat met gebogen glas 40x32x12cm.
Jugendstil 3-delig antiek keramieken klokkenstel, gemerkt J.Duwe met handbeschilderd decor van landschappen, vee en gouddecor (wekkeruurwerk niet getest). In goede originele staat 30,5x28x6cm. en 27x9...
Oude eikenhouten Wrmink schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x17x14cm.
Nikkelen reiswekker ca. 1890 met sleutel (lichte oxidatie) 16x10x14cm. Cond.: G
Gustav Becker wandklok met emaille wijzerplaat (zonder slag) ca. 1900 in goede staat 40x10x12cm.
Oude houtgelakte pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt Koehler in zeer goede staat 33x17x10cm.
Kleine Duitse koperen reiswekker ca. 1900 in goede originele staat. Veer is goed, uurwerk loopt even en gaat dan stilstaan (vuil) 4,8x5x5cm. Cond.: G
Oude Art Deco pendule in driehoek-vorm met koperen wijzerplaat ca. 1920. Origineel Junghans uurwerk met gongslag. Compleet met sleutel, geheel in zeer goede originele staat 29x32x14cm.
Duitse regelateur ca. 1880 Junghans, Grunderzeit (zonder paard). Paar houten sierdelen missen, tevens enkele losse delen erbij 70x37x20cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R
Drie-delig Frans marmeren pendulestel van rood-bruin geaderd marmer (minimale chips), 8-daags uurwerk (compleet met sleutel) ca. 1900. In goede originele staat 33x43x13cm. en 30xø10cm.
Tafelklok ca. 1890 met intarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt C.B. In goede originele staat 37x26x15cm.
Schwarzwalder wandklokje met beschilderde kast en glazen deurtje, denneappel-gewichten 42x26cm. Cond.: G
Gietijzeren bureauklok met barometer en thermometer ca. 1880, decor van duivenranken. Glaasje barometer kapot 37x38x16cm. Cond.: G
Oude wortelnoten Engelse tafelklok met bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x15x11cm.
Kleine oude messing reiswekker 20e eeuw met geëmailleerde wijzerplaat en sleutel. In zeer goede staat 7x5x4,5cm.
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1850 met porseleinen zuilen en knoppen, compleet met kroon. In goede originele staat , 67x15x13cm.
Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Franse vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met origineel 8-daags uurwerk in goede originele staat 40x26x11cm.
Oude Engelse wortelnoten tafelklok Thomas Smith London 2e helft 20e eeuw in goede staat (zonder slagwerk) 21cm.
Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...
Oude bisquit porseleinen pendule van Franklin Mint "Empress Josephine Clock" ca. 1980 in goede originele staat 37x22x15cm.
Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.
Frans compositie metalen wekkerklokje (uurwerk incompleet) met voorstelling van een meisje met eend (par Moreau) in goede staat 31x20x12cm.
Antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1890, compleet in goede staat. 83x34x17cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G
Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met gongwerk en slagwerk. Compleet en goedwerkend 21x27x15cm.
Prachtige houtgestoken notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Gemerkt Pfeilkreuz, geen beschadigingen 86x35x18cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 met vouwslinger. Mooie uitgewerkte feuille, vouwslinger, bok en sleutel. in goede originele werkende staat 42x28x15cm.
Grote porseleinen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk. Decor van goud en bloemen, in goede staat 40x24x17cm.
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk. Gemerkt Raisson + Thomas succeseurs. In zeer goede staat (geen beschadigingen aan marmer, pootjes iets vebogen) 46cm. Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm.
Hollandse Friese stoelklok 19e eeuw met wekkerfunctie in goede staat 77x43x25cm.
Franse kolompendule ca. 1870 met boulle inleg. Licht beschadigd, zonder slinger en 1 wijzer mist. uurwerk incompleet 47x24x14cm. Cond.: M
Franse 19e eeuwse pendule van compositie-metaal, meisje draagt een klok "Revel du printemps par Bruchon" met 8-daags Frans uurwerk 45cm. Cond.: G
Grote notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit met zeldzame Historisme prachtslinger, uurwerk gemerkt T.H. In goede originele staat, compleet 119x39x18cm.
Bisquit porseleinen 3-delig klokkenstel (huwelijk) ca. 1900; 1x klok met putti en 8-daags uurwerk (duif gelijmd) 38x22x9cm. en 2x vazen met ramskoppen en bronzen voet (1 voet gelijmd en 1 hoorn top af...
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekkerfunctie. Mooie meekrab kleur, in zeer goede staat 132x37x22cm.
Grote 19e eeuwse Franse stations comtoise met harpslinger. In goede originele werkende staat met bok en sleutel 40x30x16cm.
Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...
Weense notenhouten regelateur van de Gebroeders Resch ca. 1880. 2 Gewichten, geheel in goede originele staat 112x41x19cm.
Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M
Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie 1e helft 19e eeuw. Originele spiegels en mooie patina. In goede originele staat 137cm.
Grote Duitse notenfineer tafelklok ca. 1880 met origineel Pfeilkreuz uurwerk (uurwerk niet getest). In goede originele staat (2 kleine applicaties aan voorzijde missen) 63x38x21cm.
Oude eikenhouten gestoken staande klok 2e helft 20e eeuw met kwartierslag. Gemerkt Western Germany Belearito (3-gewichter) in zeer goede staat 224x46x22cm.
Oud bronzen klokkenstel in Limoges stijl 2e helft 20e eeuw met F.H.S. Germany 8-daags uurwerk met dubbele bel in zeer goede staat 42x23x11cm. en 59x24x24cm.
Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en silver-plated wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Eppin...
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 in zeer goede staat met mooie vergulding. Voorstelling van een vrouw met mand en sikkel in de hand. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger 41x33x9cm.
Porseleinen klok ca. 1870 met opgewerkte bloemen en gouddecor, 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger). Beschadigingen aan sommige bloemen achter en chip uit bij het uurwerk. Porselein genummerd 4442 2...
Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.
Engelse staande klok, 18e eeuw, met bronzen 1-daags uurwerk, gesign. Henry Deykin, Worcester n 1318, met zwart gelakte kast. In originele staat. 195x453x26cm.
Jugendstil keramieken Plazuid Gouda Plateel pendule ca. 1900 met uurwerk (compleet). Met zweepslag bloemenmotief, gemerkt Np 767 AD Holland Gouda. Minimale chip voet voorzijde 30x16x12cm. Cond.: R-G
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Vuurvergulde 19e eeuwse bronzen pendule met putto ca. 1860, 8-daags Frans uurwerk en veerslinger. Gemerkt Mougin. In zeer goede originele staat 32x37x11cm.
Lenzkirch klok ca. 1880 met wortelnoten fineer en origineel bronzen beslag. Lenzkirch AUG 1 million nr 217398. Bovenliggende balans, zonder slagwerk. In uitstekende staat 28,5x13x8cm.
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.
Porseleinen pendule met Pfeilkreuz uurwerk, Thuringen porselein Volkstedt RudolStadt ca. 1900, geen beschadigingen gevonden. Voorstelling van boerenjongen en boerenmeisje met bloem 35x16x14cm. Cond.: ...
Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.
Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R
Gietijzeren klok ca. 1900 met uurwerk zonder slagwerk. Emaille wijzerplaat, geheel in goede originele staat 43cm.
Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G
Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.
Zeer grote bronzen paardenkoets met klok 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in zeer goede staat 50x76x25cm.
Zeldzame oude Jaeger LeCoultre Atmos klok met origineel gekleurde cijferring (zeldzaam). In goede originele staat 24x19x14cm.
Oude messing kogelklok in glasvitrine en houten voet 20e eeuw in werkende staat 38x30x28cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Zeldzame grote Franse antieke pendule ca. 1870 met grote putti, gesigneerd A. Carrier (Brons gepatineerd, compositie metaal). 8-Daags uurwerk en brocot balans. In goede originele staat met zwart marme...
Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.
Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G
Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Zware bronzen vuurvergulde pendule met putti in 18e eeuwse stijl met 8-daags Frans uurwerk en veerlsinger ca. 1850. J. Lefebre Fils Paris, in goede originele staat 33x24x17cm.
Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.
Grote bronzen vuurvergulde empire pendule met Diana, eerste vergulding (geen beschadigingen), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1820. in uitstekende staat 56x40x15cm.