Vroege vuurvergulde Franse Empire Louis Seize pendule, omstreeks 1800, Palmert a Anvers. Wijzerplaat en sleutelgaten licht beschadigd. Voorstelling van een edele man met hoed en vuurvergulde plaquette met figuren. Hoogglans goud en mat vuurverguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag met touwtjesslinger 35x28x12cm. Cond:G