Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles in goede originele staat (7 stoelen) 75x100x250cm. en 95x50x60cm. Cond.: G