Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 37 x 14 cm.