Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...
Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.
Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.
Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Bastion Gelderland in Batavia. Door Francoisx Habermann. 1721 - 1796. Figuren in Bastion. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In redelijke staat.
Litho in de stijl van Marc Chagall. Ongesigneerd. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Platbodem in sloot bij huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee schilderijen. 20e Eeuw. 1x Winters landschap met knotwilgen. 1x Kasteelmuur, Domotyrko Dmitry, In the Tzaritzino. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 18 cm./ H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Stad met rivier, figuren en brug. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 29,5 cm. In goede staat.
Boek Jan te Wierik. Ik houd van snoep. Gelimiteerde uitgave jaar 2000, met diverse kleurrijke prenten. Afmeting: 35 x 49,5 cm. In goede staat.
Twee gravures. 17e - 18e Eeuw. 1x Dancker Dankertz, vrouw met faun en putti, 17e eeuw. 1x Ruisdael pinx door Joh. Georg Hertel, 18e eeuw. Afmeting: H 17,5 x B 26,5 cm. / H 26,8 x B 22,5 cm. In goede ...
Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.
Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Riek Schagen. Ook bekend als huishoudster Saartje in de tv-serie Swiebertje. 1913 - 2008. Titel: Ontmoetingen 2. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 49 cm. In goede staat.
Johan Grabijn. 1930 - 2011. Gewelven Deventer, 1986. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
Johan Grabijn. 1930 - 2011. Kerk-interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 33 cm. In goede staat.
G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.
J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
2x antieke miniatuur beschildering + bijbehorend boek.
H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.
H. Koolen. Hollandse School. Dorpsgezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Boerderij met boerin en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht met figuur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Gesigneerd Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
L. Lombart. Mediterraanse dorpsstraat met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.
P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram S.M.C.D. Hollandse School. 19e Eeuw. Man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Pierre Nemaere. 1913 - 2010. Litho. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 53 x B 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 1869. Duitse School. Berggezicht met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In redelijke staat.
Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met pen en griffel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 25,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Paatz? Vensterbank met bloempotten en landschap. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 75 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstract figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Honoré Daumier. 1808 - 1879. Les Gens de Justice. Nr. 90/500. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap Zwitserland. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.
A. Torie. 1896 - 1969. IJsselgezicht met boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 47 cm. In goede staat.
Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Soeyono. Indonesische School. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Georg Clausen, 1938. 1852 - 1944. Duitse School. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd Djab. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vrouw met demonen. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.
Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.
J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee werken van G. Barret Gaston. 1910 - 1991. Erotiek. Litho's op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Bosgezicht met moeder en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.
Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Bernd Bevers. 1952 - Titel: Apocalypse Twenthe. Abstract. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 80 cm. In goede staat.
Vijf werken van David Hockney. Ipad Art. 1937 - . Diverse voorstellingen. 5x Offset lithografie. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
H. Berbers. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Bogaerts. Hollandse School. Portret koningshuis Juliana. Olieverf op linnen. Afmeting: H 111 x B 100 cm. In goede staat.
Michel Huisman, '89. 1957. Titel: Snake hiding. Litho op papier. Afmeting: H 136 x B 63 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. 3x Ontwerp tekening stadswapens, onder andere Friesland. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.