Hollands eikenhouten neo renaissance 1-deurs kast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 70 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 75 x 61 x 45 cm. In goede staat.
Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.
Antiek Engels secretaire van eikenhout. Eind 19e eeuw. Met mooie patina, binnenleven + kelder. Binnenleven moet de schuif van de kelder worden vast gezet. Nieuwprijs: 180 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Engelse klaptafel met aan één zijde één lade. Tafel heeft gedraaide poten. Circa 1860. Afmeting: 75 x 102 x 56 cm. Uitgeklapt: 105 cm. breed. In goede staat.
Antiek 18e eeuws eikenhouten wandtafel met lade. Poten zijn houtgepind. Tafel heeft mooie patina. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire vier-laden commode met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 87 x 85 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Franse planten/bijzettafel. Met messing vergulde omranding en appliques, voorzien van een marmeren blad. Afmeting: H 82 x Ø 32 cm.
Kleine antiek eikenhouten kist met toog-panelen, slot + sleutel. Houtgepind. Afmeting: 70 x 86 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespant poot. Afmeting: 71 x 42 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.
Oude kist met smeedijzeren banden en slootwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 57 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws Ottomaanse dekenkist van teakhout. Geheel met koper beslagen deksel + drie lades. Afmeting: 130 x 55 x 56 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten graanbak met deksel. Circa 1800. Ideaal om als tafel te gebruiken of wandtafel. Blad is afneembaar en heeft groot binnenvak. Afmeting: 122 x 66 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse één-deurs vitrine van mahoniehout, met gebogen front en glas, vergulde messing versieringen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 142 x 70 x 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...
Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.
Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.
Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Goud gelakte wandconsole tafel in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 125 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk tiltop-tafel met floraal/parelmoer decor. Circa 1840. Afmeting: 69 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Grote goudgelakte houten schildersezel in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Wijntafel in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten zitgarnituur, bestaande uit bank + vier stoelen. Voorzien van goede bekleding. Circa 1880. Eén knop mist. Eén vlek. Afmeting: 88 x 73 x 130 cm. + 93 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten orgelgebogen wandtafel met queen Anne poten en origineel beslag. Afmeting: 73 x 71 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel met getorste poten. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 78 x 92 x 90 cm. In goede staat.
Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten Willem III boekenkast met eiken schappen. Circa 1860. Had oorspronkelijk een deur. Afmeting: 191 x 46 x 99 cm. In redelijke staat.
Zeldzame empire kapspiegel van ambon-wortelhout, met volle zuilen en lade. Circa 1820. Afmeting: 76 x 57 x 36 cm. In goede staat,
Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bonheur met spiegelopstand. Willem III. Met snijwerk en tollen. Circa 1860. Afmeting: 225 x 130 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten 4-laden commode, met volle zuilen en messing capitellen. Empire. Lichte fineerschade. Afmeting: 106 x 101 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten commode met twee lades, kruispoten, snijwerk en bronzen beslag. Barok stijl. Afmeting: 87 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse barokstijl secretaire met openslaande knieen met lades, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. 101x120x50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Antieke octagonale handwerktafel van iepenhout. Met snijwerk poot + vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 42 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Twee hoge Chinese hockers met floraal snijwerk en marmeren blad. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.
Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.
Antieke witte 2-zits bank in rococo-stijl, met originele stoffering. Circa 1880. Behoeft aandacht. Afmeting: 95 x 125 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten glaskast. Uitneembaar, met schappen en aan de zijkanten glas. In goede originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 240 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met klauwpoten en snijwerk. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten louis seize commode met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 95 x 88 x 49 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.
Kersenhouten theetafel op wielen, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten empire schrijfsecretaire met kariatiden en marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 150 x 45 x 85 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Engels, mahoniehouten schrijfsecretaire naar 18 eeuws voorbeeld. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 98 x 56 cm. In goede staat.
Antiek, Frans, mahoniehouten secretaire met wat schade en oudere restauratie. Circa 1870. Afmeting: 161 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.
Uitneembare Duitse eikenhouten bibliotheekkast met schappen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 240 x 177 x 67 cm. In goede staat.
Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.
Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten jugendstil penantkast met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 104 x 100 x 59 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten kredens met middendeur. Engeland. Slot vervangen. Afmeting: 132 x 122 x 47 cm. In goede staat.