This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinese stemcup Ø 10 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen stemcup met oxide rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Familie Verte bord
Starting price 2.000 EUR

Lot Chinees (4x)
Starting price 90 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 3x 18e Eeuwse schotel met zilveren montuur, waarvan de tazza is gelijmd. 1x Grote gemberpot. Afmeting: 9,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Starting price 150 EUR

Lot Chinees porseleinen kop + schotels (11x). Onder meer; Kang Xi + Cheng Lung. Diverse decors. 18e - 19e Eeuw. 2 Kopjes goed. 5 Kopjes haarlijn. 1 Schotel goed. 3 Schotels minimale haarlijn/chip. Afm...

2x Chinees bord Ø 18,7 - 37 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Groot Cheng Lung floraal bord. 1x Chinees bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Eén chip. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,7 - 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 150 EUR

Lot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + bodemmerk. Vier kopjes, twee kopjes één haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Zes schotels, vijf schotels goed, één s...

Sang de Boeuf vaas, H 41 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Gebruikssporen. Afmeting: H 41cm. In goede staat.

Stel Familie Rose borden
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Starting price 500 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. Randfrit. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Starting price 1.000 EUR

Chinese Yixing theepot met reliëf decor + gouden figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

2x Cheng Lung dekselschaal + onderschalen
Starting price 700 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung dekselschalen + onderschaal. Landschap/pagode decor. Eén onderschaal chip, verder goed. Afmeting: 10 x 18 x 10 cm.

Chinese wierookbrander
Starting price 100 EUR

Antiek Chinese wierookbrander van brons, met foo-hond en draken. Bodemmerk. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Set borden (6x) Ø 22,3 cm.
Starting price 700 EUR

Set van zes Chinees porseleinen Kang Xi borden met peterselie decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Grote set borden (10x) Ø 23 cm.
Starting price 300 EUR

Set van tien 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met pagodes/figuren bij kust decor. Gecontourneerd. Vier borden goed (randfrit). Zes borden chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In red...

Chinese Yixing theepot
Starting price 1.200 EUR

Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese bloempotten
Starting price 800 EUR

Twee Chinees porseleinen bloempotten met vissen decor. Afmeting: 21 x 28 x 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 75 cm.
Starting price 2.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...

Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor
Starting price 1.800 EUR

Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot (vierkant)
Starting price 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen bloempot met landschap/vogel decor. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: 39 x 39 x 39 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese dekselvaas, H 118 x Ø 52 cm.
Starting price 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Noir dekselvaas met draken en floraal decor. Afmeting: H 118 x Ø 52 cm. In goede staat.

Chinese theebus en kan met zilverwerk
Starting price 280 EUR

Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...

6x Chinese kop + schotels
Starting price 250 EUR