Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
Modern werk van Gilliam. Kleurrijke hond. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Leen. Modern werk. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie figuren. Acryl op paneel. Afmeting; H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lion Schulman. 1851 - 1943. Jager met jachthond in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19 cm.In goede staat.
H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse ets met havengezicht. Gesigneerd. Circa 1920. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 17 cm. In goede staat.
M. Misdom. Circa 1920. Binnenhaven met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met windmolen en knotwilgen. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In goede staat.