This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Japanse vaas, H 29,5 cm.
Starting price 50 EUR

Antiek Japans porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen dekseldoos
Starting price 750 EUR

Chinese brons vergulde dekseldoos met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met tekens Ø 11,7 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 6,7 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 150 EUR

7x Antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, parfumflacon, Cheng Lung vaas (chip), drie schotels (één chip). Afmeting: 7 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Starting price 350 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen pijpvaas met landschap decor. Onder meer; figuren op een brug/bomen en berg decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figurengroep
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine figurengroep. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Starting price 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese jardiniere met onderschaal
Starting price 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose jardiniere met onderschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x 14 x 10,7 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 7,7 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen cup met vogels in kersenboom/goud decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,7 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 29 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 33,2 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren en floraal reliëf. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 25 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geometrisch decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas, H 22 cm.
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Boeddha figuur (staand), H 72 cm.
Starting price 500 EUR

Antiek bronzen staande boeddha met goud decor. Geheel staand op lotus-voet. Ronde voet mist een paar deeltjes, rest goed. Afmeting: H 72 cm.

Chinese theepot Ø 10 cm.
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met lijster/tuin decor en tekst. Voorzien van bodemmerk. Deksel randfrit. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Starting price 400 EUR

2x Chinees porselein. 1x Schenkkan met draak decor. 1x Celadon viskom met vissen binnen in. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 16 - 21,5 cm.
Starting price 80 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese sweet meat dishes
Starting price 80 EUR

2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.

Chinese Mei ping vaas, H 27 cm.
Starting price 175 EUR

Chinees porseleinen Mei ping celadon vaas met goudkleurige tekst, blad reliëf en merkteken. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Paar Chinese borden Ø 16,6 cm.
Starting price 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met front + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met figuren en kostbaarheden decor. Met dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20, 5 cm. In goede staat.

Ruby back plate
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Ruby back plate
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.