18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met draak/floraal decor + vier tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi schenkkan met floraal decor + gelukstekens. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.