J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Grote map met zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 100 werken of meer. In goede staat.
Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Vrouw met liefdesbrief in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Jaap Hillenius. 1934 - 1999. Rozen en lissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 B 50 cm. In goede staat.
Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.
Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Ton Anconé. 1919 - 1987 Oldenzaal. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.
G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
E. van der Ven, 1919. 1866 - 1944. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Bergachtig landschap met figuren en gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 54 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.
Groot plated Heilig kruis omstreeks 1900 onder glazen stolp, met Corpus Christi en Heilig hart. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Oude majolica jardiniere met compositie metalen voet + versieringen. 20e Eeuw. Eén beschadiging. Afmeting: 36 x 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.