Monogram J.G.S. Hollandse School. Circa 1900. Vissersdorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 20 cm. In goede staat.
Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.
Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met figuur in tuin decor. Gemerkt: 't Fortuin. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse fayence borden, mangaan kleurig. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met figuren in tuin decor + verso landschap + bodemmerk. Afmeting: 7,5 - Ø 18,3 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Set dekselvazen. Set kraagvazen. Vaas. Kom. Eén grote vaas gerestaureerd. Afmeting: 12 - 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans imari porselein. 1x Lampenvoet. 2x Vaas, één haarlijn. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.