This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Lot bierpullen (divers)
Starting price 50 EUR

Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oosters beeld
Starting price 50 EUR

Twee oude/antieke hardhouten gestoken Oosterse figuren. 1x Oosterse man met korenaren. 1x Waterbuffel met kinderen. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Lot antiek keramiek
Starting price 50 EUR

Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Haardstel, 1910
Starting price 50 EUR

Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.

2x Marmeren coupe, H 25 cm
Starting price 50 EUR

Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.

Borduurwerk Ø 36 cm.
Starting price 50 EUR

Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm.
Starting price 50 EUR

Oude Chinese vogelkooi van bamboe, met porseleinen voederbakjes + messing medaillon. Afmeting: 70 x Ø 36 cm. In goede staat.

3x Antiquarisch boek
Starting price 50 EUR

Drie antiquarische boeken. 1x Dertig verzen van Gerrit Achterberg. 2x Oldenzaal in oude ansichten, deel 1 + deel 2. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Lot kannen (plated/tin)
Starting price 50 EUR

Zes diverse antieke plated + tinnen schenkkannen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Wandkandelaar, 1900
Starting price 50 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot dekseldozen (5x)
Starting price 50 EUR

Lot met vijf houtgestoken sigaren/dekseldozen. 20e Eeuw. Onder meer: Willem II. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Starting price 50 EUR

Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

G.F. Teijssen, Jager met jachthond
Starting price 50 EUR

G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Kerk
Starting price 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Kerk-interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 33 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Gewelven Deventer
Starting price 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Gewelven Deventer, 1986. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Ontmoetingen 2
Starting price 50 EUR

Riek Schagen. Ook bekend als huishoudster Saartje in de tv-serie Swiebertje. 1913 - 2008. Titel: Ontmoetingen 2. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 49 cm. In goede staat.

M. de Leeuw, Landschap voorstelling
Starting price 50 EUR

M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Ralf Timber, Terriër met halsband
Starting price 50 EUR

Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Leo Dekker, Egyptische prinses
Starting price 50 EUR

Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.

2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht
Starting price 50 EUR

Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Gravure, 17e - 18e Eeuw
Starting price 50 EUR

Twee gravures. 17e - 18e Eeuw. 1x Dancker Dankertz, vrouw met faun en putti, 17e eeuw. 1x Ruisdael pinx door Joh. Georg Hertel, 18e eeuw. Afmeting: H 17,5 x B 26,5 cm. / H 26,8 x B 22,5 cm. In goede ...

Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep
Starting price 50 EUR

Boek Jan te Wierik. Ik houd van snoep. Gelimiteerde uitgave jaar 2000, met diverse kleurrijke prenten. Afmeting: 35 x 49,5 cm. In goede staat.

Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug
Starting price 50 EUR

Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Stad met rivier, figuren en brug. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 29,5 cm. In goede staat.

2x Schilderij, Winter/Kasteelmuur
Starting price 50 EUR

Twee schilderijen. 20e Eeuw. 1x Winters landschap met knotwilgen. 1x Kasteelmuur, Domotyrko Dmitry, In the Tzaritzino. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 18 cm./ H 25 x B 35 cm. In goede staat.