This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Moderne bronzen figuren groep
Starting price 3.800 EUR

Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen aap-lamp
Starting price 2.400 EUR

Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Starting price 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Antieke cupido op console
Starting price 1.000 EUR

Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.

Bronzen beeld, Leeuwen
Starting price 900 EUR

Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Bronzen vogel
Starting price 750 EUR

Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

18e Eeuws houten beeld, Herder
Starting price 750 EUR

Tiroler barok figuur uit de 18e eeuw met herder. Getiteld: Wendelin. Met originele polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm.
Starting price 750 EUR

18e Eeuws zachthouten gepolychromeerd religieus Maria figuur met kindje Jezus. Noord Italië? Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Starting price 700 EUR

Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 1900
Starting price 675 EUR

Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Judith Braun, Bronzen sculptuur
Starting price 650 EUR

Moderne bronzen sculptuur door Judith Braun, 1955 Hilversum. Figuren voorstelling. Afmeting: 37 x 48 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur
Starting price 650 EUR

Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Marmeren leeuw
Starting price 600 EUR

Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.

Marmeren buste, Dame
Starting price 600 EUR

Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Oud/antiek bronzen figuur
Starting price 575 EUR

Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Starting price 500 EUR

19e Eeuws houtgestoken heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Voetballer
Starting price 500 EUR

Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Dames met vogels
Starting price 450 EUR

Bronzen figuren groep met marmer. Twee dames met duiven bij Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Albasten kunstwerk
Starting price 450 EUR

Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Starting price 400 EUR

Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antiek Italiaans beeld
Starting price 350 EUR

Antiek Italiaans renaissance figuur. Gepolychromeerde engel met helm. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Japans of Chinees figuur
Starting price 350 EUR

Oud Japans of Chinees bronzen figuur met floraal cloisonné. Met bodemmerk. Wijsheer op muilezel. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Naakte dame
Starting price 300 EUR

Antieke messing jugendstil danseres met serpent aan been. Geplaatst op een zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Houtgestoken figuur, H 84 cm.
Starting price 300 EUR

Groot Zuid-Europees houtgestoken heilig beeld met polychromie. 17e - 18e Eeuwse stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.