This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Wanli schotel Ø 50,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.

Wanli schotel Ø 48,6 cm.
Starting price 1.000 EUR

Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 23 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 15,8 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Verte penselenpot, H 13,6 cm.
Starting price 1.000 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Verte rolvaas, H 38,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen draak
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.

2x Kantonese olielamp, H 56 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Brushpot van zitan hout/jade
Starting price 1.000 EUR

Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen plaquette
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 105 cm.
Starting price 1.000 EUR

Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...

Chinese godheid, 98 cm.
Starting price 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 98 cm.
Starting price 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Starting price 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Witgouden slangenring met robijn en diamant.
Starting price 1.100 EUR

Witgouden slangenring, 750/000, met robijn en diamant. Ring met slangvorm met in de kop een gefacetteerde robijn en in het midden een diamant met een oud briljantslijpsel, ø 5 mm SI/P. Breedte kop 35 ...

Gouden choker met diamanten
Starting price 1.100 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker met een rechthoekige blokjes schakel en in het midden een V-vormig element bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal 1,16 ct. P/TW Met certific...

Zilveren koffieservies, 3 delig
Starting price 1.200 EUR

Zilveren koffieservies, 3 delig, 833/000, met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, ovaal gevormd met cannelures. Voorzien van houten grepen. jl.: M:1922. Totaal ca 1888 gram. 32x11x33cm. 21x9x21cm...

Witgouden ring met diamant
Starting price 1.200 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Wat bolle ring met in het midden een rail bezet met 9 briljant geslepen diamanten. Aan de zijkanten van de ring zit een rand met 9 briljant geslepen diamanten. To...

Mahonie kabinet
Starting price 1.200 EUR

Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Starting price 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Porseleinen boeddha
Starting price 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.