Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte dekselpot met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porseleinen. Familie Verte. 1x Schaal met draak/paarden decor + verso vissen decor + bodemmerk. 1x Schotel met geisha's en zotje in tuin decor, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,...
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met bloemen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.
Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...
Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose dekselpot met figuren in tuin decor + tekst. Minimale chip. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.