Antiek eiken linnenpers van eiken, met smeedijzeren beslag. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 71 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.
Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws geëboniseerde houten bloementafel. Circa 1880. Afmeting: H 112 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...
Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten orgelgebogen damesbureau met queen Anne poten en origineel beslag. Afmeting: 73 x 71 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten ladenkastje met klapbladen en gebogen poten. Circa 1870. Afmeting: 82 x 55 x 72 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel met getorste poten. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 78 x 92 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzame empire kapspiegel van ambon-wortelhout, met volle zuilen en lade. Circa 1820. Afmeting: 76 x 57 x 36 cm. In goede staat,
Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bonheur met spiegelopstand. Willem III. Met snijwerk en tollen. Circa 1860. Afmeting: 225 x 130 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten 4-laden commode, met volle zuilen en messing capitellen. Empire. Lichte fineerschade. Afmeting: 106 x 101 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten commode met twee lades, kruispoten, snijwerk en bronzen beslag. Barok stijl. Afmeting: 87 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse barokstijl secretaire met openslaande knieen met lades, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. 101x120x50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Duitse Dresdner barok hoekkast met etagiere, verguld bronzen beslag en porseleinen plaquettes. Wortelnoten. Circa 1890. Afmeting: 161 x 70 x 45 cm. In zeer goede staat.
Twee armleunstoelen, barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Vlekken in stoffering. Afmeting: 110 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie 3-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 77 x 125 x 91 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schrijftafel. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 108 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Franse Henri Deux eettafel van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 73 x 103 x 102 cm. In goede staat.
Vier antieke Victoriaanse Engelse stoelen van mahoniehout. Afmeting: 89 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten 1-deurs vitrinekast met messing verguld beslag en schappen. Afmeting: 102 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Berkenhouten tafel met lade. Louis seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 72 x 67 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten louis philippe wandtafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 69 x 90 x 65 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten gründerzeit schrijfbureau met vijf lades en origineel beslag. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 75 x 113 x 66 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten sideboard met origineel beslag + sleutels. Circa 1920. Afmeting: 86 x 145 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met origineel beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 211 x 135 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke, Duitse notenhouten gründerzeit penantkast met snekken. Circa 1880. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 81 x 46 x 88 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten penantkast met twee lades. Circa 1830. Biedermeier. Gepolitoerd. Afmeting: 92 x 75 x 45 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met glasopzet. Twee-delig, met origineel beslag. Afmeting: 225 x 116 x 52 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse eikenhouten stoelen met portret medaillons. Circa 1890. Neo renaissance. Bekleding behoeft aandacht. Afmeting: 114 x 43 x 50 cm./130 x 52 x 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten glaskast. Uitneembaar, met schappen en aan de zijkanten glas. In goede originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 240 x 190 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met klauwpoten en snijwerk. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse Cuba mahoniehouten empire naaitafel met volle zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten empire vier-laden commode met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 87 x 85 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten louis seize commode met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 95 x 88 x 49 cm. In goede staat.
Antieke, Hollandse Willem III speeltafel van notenhout. Afmeting: 80 x 84 x 84 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.
Oud Perzisch Kelim kleed. Kleur: aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 290 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met coulissen, 20e eeuw, meerkleurig, 260x82cm., in goede staat
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.
Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.