Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Vijf antieke parfumflacons, waarvan vier met zilveren dop + één plated dop. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.
Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie glazen hoofden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast met schappen en lades. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Amsterdamse kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.
Bogaerts. Hollandse School. Portret koningshuis Juliana. Olieverf op linnen. Afmeting: H 111 x B 100 cm. In goede staat.
J.J. Doeser. 1884 - 1970. Ree met reebok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Staf Beerten. 1930 - Meisjes portret. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Groot lot zilveren oorstekers met diverse stenen. Totaal ca 85 gram. In redelijk goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een schildpad voorzien van een rand met kleine diamantjes en 2 saffiertjes in de ogen. ca 5,3 gram. Grootte 20x30mm.Het hangeroog zit in de kop. De poten en ...
Kapitale bloedkoralen collier met een groot geelgouden streekslot. Collier met 5 rijen met kaasvormige bloedkoralen, ø 8 mm., bevestigd aan een groot geelgouden streekslot met filigrain en bloedkorale...
Hanger van een olifant met geelgouden versiering en een robijntje in het oog. 26x20mm. ca 3,1 gram. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, mechanisch, AERO Neuchatel, met een witte wijzerplaat met bloemdecor. Werkend. 47,5 mm. In goede staat.