Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.
J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.
Jean Pierre Guynelly Maes. 1945. Belgische School. Huilende baby. Pastel op paneel (gefixeerd). Afmeting: H 97 x B 75 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Groningen. Groningae et Omlandiae Fredericum de Wit. 1629 - 1706. Klein scheurtje bij vouw bovenin, verder goed. Gravure op papier. Afmeting: H 56 - B 60 cm.
G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.
G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.
Kirdi. Atelier. Franse School. Lithografie op papier. Naakte vrouw. Afmeting: H 108 x B 78 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Parijse dame naar Domerque. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 31 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 56/199. Nadruk. Vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 75 x B 58 cm. In goede staat.
Corneille, 1998. 1922 - 2010. Nr. 31/32. Texoprint. Vrouw met kat en zonnebloem. Litho op textiel. Afmeting: H 90 x B 125 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.
Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.
Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.
W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.