Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse Majolica bloempot met bloemenranken decor. Letters H.P. 1150. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 20 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Spaans porseleinen Lladro figuur. Handwerkende vrouw op stoel. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.