This website uses cookies

44. Aprilveiling 2020

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Kapitale kussenkast 4000
Kapitale kussenkast

Result:

1.900 EUR

18e Eeuwse Barok commode 4001
18e Eeuwse Barok commode
Starting price 850 EUR
Sold
17e Eeuwse Italiaanse klepbank 4002
17e Eeuwse Italiaanse klepbank

Result:

1.200 EUR

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4003
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Starting price 1.200 EUR
Sold
Secretaire 4004
Secretaire

Result:

2.000 EUR

Sold
Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet 4005
Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet

Result:

1.000 EUR

17e Eeuwse Renaissance kast 4006
17e Eeuwse Renaissance kast
Starting price 2.500 EUR
Sold
Mahonie Empire secretaire, 1820 4007
Mahonie Empire secretaire, 1820

Result:

400 EUR

Sold
Louis Seize kabinet, 1780 4008
Louis Seize kabinet, 1780

Result:

2.250 EUR

Empire chiffoniere 4009
Empire chiffoniere
Starting price 1.000 EUR
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast 4010
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Starting price 1.500 EUR
Sold
18e Eeuws Drents schrijfkabinet 4011
18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Result:

1.400 EUR

Sold
Gietijzeren tuinbank 4012
Gietijzeren tuinbank

Result:

750 EUR

Sold
Mahonie ladenkast, 1870 4013
Mahonie ladenkast, 1870

Result:

350 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4014
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Starting price 300 EUR
Sold
Tafel met intarsia, 1870 4015
Tafel met intarsia, 1870

Result:

200 EUR

Twents kabinet + 5 kommen 4016
Twents kabinet + 5 kommen
Starting price 500 EUR
Sold
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire 4017
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire

Result:

475 EUR

Eiken Barok secretaire 4018
Eiken Barok secretaire
Starting price 800 EUR
Sold
Franse hoekkast 4019
Franse hoekkast

Result:

400 EUR

Sold
Antieke spiegel, 1800 4020
Antieke spiegel, 1800

Result:

600 EUR

Sold
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

Result:

550 EUR

18e Eeuws roldeurkastje 4022
18e Eeuws roldeurkastje
Starting price 125 EUR
Commode, Franse stijl 4023
Commode, Franse stijl
Starting price 800 EUR