This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Art Nouveau kachel
Result: 225 EUR

Antieke geëmailleerde ijzeren Art Nouveau kachel. Circa 1915. Afmeting: 100 x 90 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren sieraden, 3x
Starting price 40 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...

Zilveren armband met onyx
Result: 75 EUR

Bijzondere zilveren armband, 925/000, met dubbel scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde voorzien van een opgelegd element met ovaal cabouchon geslepen onyx. Breedte armband 38 mm. ø 58x50mm. Mexico g...

Zilver vergulde armband met zirconia's
Starting price 35 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...

Ongesigneerd, Portret edele dame
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc.
Result: 120 EUR

Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

2x Griekse schaakset
Result: 80 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...

Dekselpot met zilveren deksel
Result: 55 EUR

Antiek geslepen kristallen dekselpot met Russisch slijpsel en geslepen ster op bodem. Voorzien van 925/000 zilveren deksel met gedreven florale afbeeldingen en gegraveerde initialen onder kroon. Londe...

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Result: 45 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

8x Antieke oude werken, Divers
Starting price 150 EUR

Acht diverse oude antieke werken. Onder andere: Gravures, schilderij, ets, prenten, aquarel. Vochtvlekken. Onder meer uit de 17e - 18e en 19e eeuw. M. Adam, Indonesische man. Stadsplattegrond Grossa. ...

2 Colliers van barnsteen
Result: 60 EUR

Twee colliers van barnstenen, beiden verlopend, met getrommelde kralen. 70 en 85 cm. ca 150 gram

Leon Danchin, Jachthond met haas
Starting price 80 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Jachthond met haas. Ingekleurde ets op papier. Waterschade rechts langs passe partout. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In redelijke staat.

Zilveren koffieservies, 4-delig
Starting price 1.600 EUR

Zilveren koffieservies, 925/000, empire-stijl, met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, schuitvormig met ebbenhouten grepen en versierd met een parelrand. Het geheel is geplaatst op een g...

Zilveren roomstel op dienblad
Starting price 150 EUR

Zilveren roomstel op blad, 800/000, ovaal dienblad met ribben voorzien van een melkkan en suikerbak, met een gecontourneerde rand en grepen met florale vorm. MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund. 2...

Gouden ring met diamant
Starting price 500 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met diamant. Getorste ring met 5 banen, 2 banen zijn bezet met briljant geslepen diamanten. totaal 0,51 ct SI/J, ø 53 Breedte 14 mm. ca 8,7 gram. Nieuwprijs €2159,-. Me...

J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen
Result: 225 EUR

Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

6x Grote teddyberen
Result: 110 EUR

Zes grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 80 cm. In goede staat.

Antiek houten hobbelpaard, 1900
Result: 50 EUR

Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Starting price 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Starting price 900 EUR

Een stel zilveren kandelaren, 800/000, rococo stijl. Versierd met floraal getorst decor. Geplaatst op poten gemaakt uit voluten. 12x12x29cm. Totaal ca 860 gram. In goede staat

Groot kavel schaalmodellen
Result: 50 EUR

Groot kavel met veel schaalmodellen van auto's en vrachtwagens. Bijna alles nog in originele verpakking.

Zilveren schaal
Result: 70 EUR

Zilveren schuitvormig schaaltje, 925/000, geplaatst op 4 klauwpootjes met 2 grepen met tijgerkoppen. Voorzien van een florale bewerking en een getorste rand. 16x8x9cm. ca 105 gram. In goede staat

Diverse loks
Result: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Lot Chinees porselein (13x)
Starting price 75 EUR

Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

5x 19e eeuwse prenten in lijst
Result: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Collier met parel & bloedkoraal
Starting price 220 EUR

Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...

2x Nymphenburg schotels
Starting price 75 EUR

Twee grote Duitse Nymphenburg porseleinen schotels. Met handbeschilderd landschap decor. München 1880. Echter 1980 Münchener Rückversicherungs Gesellschaft. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

3x Oosterse figuren
Starting price 60 EUR

Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1920
Result: 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet, 1920
Result: 125 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met Familie Noir figuren decor, vogels en bloemen. Circa 1920. Houten basement met messing montuur. Afmeting: H 82 x ø 21 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kratervazen
Result: 55 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met figuren decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 x ø 22 cm. In goede staat.

12 Zilveren oestervorkjes
Result: 100 EUR

Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...

10 Zilveren slavenarmbanden
Result: 65 EUR

Lot met 9 fijne zilveren armbanden en een oorring, 835/000. ca 77 gram.

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer
Result: 50 EUR

W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

8
Result: 50 EUR

Zilveren choker, 835/000, met een rond gevlochten collier, ø 45,mm, met in het midden een zilveren element met een triangelvormige zirconia. breedte 18mm lengte 40-43cm. ca 37 gram. Klein deukje in de...

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Starting price 150 EUR

Gravin R. Nesselrode. 1954. Duitse School. St. Bernardhond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.

Uitgebreide cassette met zilveren bestek
Result: 2.950 EUR

Cassette met groot zilverenbestek, 925/000, model Hollands Glad, met 8 tafellepels, 7 -vorken en 8 -messen met zilveren heft, 9 vismessen en 8 visvorken, 8 dessertlepels, 8- vorken en 8 -messen met zi...

Choker met parels
Result: 40 EUR

Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat

3 Beursjes met zilver,
Result: 80 EUR

Drie beursjes, een beurs met een kralentas voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel, 833/000 met graveerwerk en ketting, 8 cm, een zilveren malienkolder beursje, 833/000, met bollen en kettin...

Max Liebermann, Illustraties
Starting price 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

42x Zilveren munten
Result: 90 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.

Oud Rosenthal figuur
Result: 65 EUR

Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
Result: 880 EUR

Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren kaviaarschaal
Result: 1.150 EUR

Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...

van Eyck, Duitse jager
Result: 65 EUR

van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Gouden armband met robijn
Result: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Afrikaanse marmeren damesbuste
Starting price 75 EUR

Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.