This website uses cookies

39. Januariveiling 2019

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Result:

450 EUR

Sold
J. Doeleman, Boerin op landweg 1492
J. Doeleman, Boerin op landweg

Result:

45 EUR

Sold
Onduid. gesig., Handwerkende vrouw 1063
Onduid. gesig., Handwerkende vrouw

Result:

70 EUR

Sold
2x 17e Eeuwse tegels 6167
2x 17e Eeuwse tegels

Result:

75 EUR

Marie Cornett? Portret dame met hoed 1056
Marie Cornett? Portret dame met hoed
Starting price 200 EUR
Chinese siervaas , 19e eeuw 6160
Chinese siervaas , 19e eeuw
Starting price 90 EUR
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Starting price 2.500 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3685
Franse comtoise, 19e eeuw
Starting price 35 EUR
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1049
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Starting price 700 EUR
Sold
Familie Rose halve-maan vaas 6153
Familie Rose halve-maan vaas

Result:

800 EUR

Antieke kolompendule, 1850 3678
Antieke kolompendule, 1850
Starting price 180 EUR
Sold
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

Result:

75 EUR

Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Starting price 150 EUR
Sold
Evert Moll, Rotterdams havengezicht 1013
Evert Moll, Rotterdams havengezicht

Result:

600 EUR

Sold
2x Chinese borden, 18e  eeuw 6103
2x Chinese borden, 18e eeuw

Result:

60 EUR

W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht 1006
W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht
Starting price 800 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter 3642
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Starting price 500 EUR
Sold
Armband met koraal 950
Armband met koraal

Result:

70 EUR

Oud/antiek Frans inktstel 6074
Oud/antiek Frans inktstel
Starting price 90 EUR
Duitse Art Deco dekselpot 6067
Duitse Art Deco dekselpot
Starting price 100 EUR
Vergulde oorknoppen met granaat 943
Vergulde oorknoppen met granaat
Starting price 30 EUR
Sold
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting) 936
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting)

Result:

60 EUR

Sold
Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

Result:

35 EUR

Antieke Dresden pronkvaas 6060
Antieke Dresden pronkvaas
Starting price 100 EUR
Sold
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900 6053
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900

Result:

375 EUR

Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Starting price 140 EUR
Sold
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun' 6024
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'

Result:

1.200 EUR

Sold
Zilveren doos met agaat 900
Zilveren doos met agaat

Result:

100 EUR

Sold
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde' 6017
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'

Result:

850 EUR

Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Starting price 200 EUR
Sold
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Result:

200 EUR

Sold
Oude/antieke Tulwar sabel 2704
Oude/antieke Tulwar sabel

Result:

60 EUR

Franse vaas, 19e eeuw 6010
Franse vaas, 19e eeuw
Starting price 250 EUR
Strooier met zilveren deksel 893
Strooier met zilveren deksel
Starting price 30 EUR
Sold
Witgouden ring met aquamarijn en diamant 886
Witgouden ring met aquamarijn en diamant

Result:

240 EUR

Sold
18x Oud kristalglas, 20e eeuw 5564
18x Oud kristalglas, 20e eeuw

Result:

50 EUR

Sold
Broche, diamant oudslijpsel 557
Broche, diamant oudslijpsel

Result:

120 EUR

Grote glazen asbak 5557
Grote glazen asbak
Starting price 120 EUR
7x Glazen/Kristallen flacons 5550
7x Glazen/Kristallen flacons
Starting price 50 EUR
Sold
Antiek zilveren pepermuntdoosje 550
Antiek zilveren pepermuntdoosje

Result:

50 EUR

Sold
Plated bestek in cassette 543
Plated bestek in cassette

Result:

50 EUR

Zilveren pijpencomfoor 850
Zilveren pijpencomfoor
Starting price 150 EUR
Sold
Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

Result:

30 EUR

Friese staartklok 3585
Friese staartklok
Starting price 120 EUR
Lot zilver 843
Lot zilver
Starting price 25 EUR
Witgouden ring met saffier en diamant. 507
Witgouden ring met saffier en diamant.
Starting price 460 EUR
Sold
Zaanse klok 3578
Zaanse klok

Result:

30 EUR

24-Delig bestek (plated) 500
24-Delig bestek (plated)
Starting price 50 EUR