Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk Ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, uurwerk functioneerd Afmeting 68x37x21c...
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afmeting. 35x45 cm. In goede staat
Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afmeting. 43x27 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.