This website uses cookies

33. Juliveiling 2017

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Gouden Omega Seamaster 177
Gouden Omega Seamaster

Result:

500 EUR

Sold
R. Beefster. Larense school 1105
R. Beefster. Larense school

Result:

500 EUR

Sold
Vleugel, gesigneerd. 4009
Vleugel, gesigneerd.

Result:

500 EUR

Sold
Commode, Orgel gebogen (barok) 4021
Commode, Orgel gebogen (barok)

Result:

500 EUR

Sold
Schommelstoel, eiken. 4060
Schommelstoel, eiken.

Result:

500 EUR

Sold
Chinese hocker 4085
Chinese hocker

Result:

500 EUR

Sold
Luier kabinet, eiken 4098
Luier kabinet, eiken

Result:

500 EUR

Sold
Fries eiken kabinet 4124
Fries eiken kabinet

Result:

500 EUR

Sold
Beeldje met ivoor 5007
Beeldje met ivoor

Result:

500 EUR

Sold
2 Chinese vazen 6024
2 Chinese vazen

Result:

500 EUR

Sold
Gouden fantasiering met diamanten 130
Gouden fantasiering met diamanten

Result:

475 EUR

Sold
Gouden oorknoppen met diamant 136
Gouden oorknoppen met diamant

Result:

475 EUR

Sold
Secretaire (wortelnoten) 4027
Secretaire (wortelnoten)

Result:

475 EUR

Sold
6x Meissen borden 6058
6x Meissen borden

Result:

475 EUR

Sold
2 Chinese vazen 6295
2 Chinese vazen

Result:

475 EUR

Sold
Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet 20
Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet

Result:

460 EUR

Sold
Zilveren servies, 3-delig, Engels 25
Zilveren servies, 3-delig, Engels

Result:

450 EUR

Sold
Zilveren mocca servies 195
Zilveren mocca servies

Result:

450 EUR

Sold
Limet, de Spinsters. 1015
Limet, de Spinsters.

Result:

450 EUR

Sold
Alexander Follak, koets met paarden 1029
Alexander Follak, koets met paarden

Result:

450 EUR

Sold
J. Mankes, 'Staand paard' 1033
J. Mankes, 'Staand paard'

Result:

450 EUR

Sold
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven' 1038
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven'

Result:

450 EUR

Sold
Ivoren figuur (wijsheer) 2044
Ivoren figuur (wijsheer)

Result:

450 EUR

Sold
2x Ivoren bewerkte slagtanden. 2049
2x Ivoren bewerkte slagtanden.

Result:

450 EUR