This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Sold
Bloemen stilleven 1067
Bloemen stilleven

Result:

175 EUR

Sold
5-Delig kaststel 6351
5-Delig kaststel

Result:

110 EUR

Chinese dekselpot 6344
Chinese dekselpot
Starting price 70 EUR
Klein zilveren trekpotje 467
Klein zilveren trekpotje
Starting price 260 EUR
Frans pendulestel 3543
Frans pendulestel
Starting price 450 EUR
8 Kop & schotels P. Regout 6337
8 Kop & schotels P. Regout
Starting price 40 EUR
Boekhoud-machine Continental 2263
Boekhoud-machine Continental
Starting price 40 EUR
Sold
2 Tafellampen, chroom en voet 2256
2 Tafellampen, chroom en voet

Result:

75 EUR

Gouden ring Aquamarijn 460
Gouden ring Aquamarijn
Starting price 150 EUR
Gouden armband met briljanten 453
Gouden armband met briljanten
Starting price 475 EUR
Chinese vaas 19e eeuw 6308
Chinese vaas 19e eeuw
Starting price 120 EUR
Sold
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand 1031
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand

Result:

400 EUR

Jörg Remé 1024
Jörg Remé
Starting price 500 EUR
Antieke Chinese dekselpot 6301
Antieke Chinese dekselpot
Starting price 40 EUR
Sold
Engelse degen 2249
Engelse degen

Result:

100 EUR

Sold
Cloissonè klokje met porselein 3536
Cloissonè klokje met porselein

Result:

200 EUR

Sold
Hutschenreuther serviesdelen 6294
Hutschenreuther serviesdelen

Result:

30 EUR

Hendrik Frauwenfelder 1017
Hendrik Frauwenfelder
Starting price 1.000 EUR
Jugendstil klokkenstel, 3 delig 3529
Jugendstil klokkenstel, 3 delig
Starting price 200 EUR
7 Lepeltjes Zilver. 417
7 Lepeltjes Zilver.
Starting price 50 EUR
Sold
Aziatische schaal (bewerkt) 2213
Aziatische schaal (bewerkt)

Result:

100 EUR

Sold
Zilveren armband en ring 410
Zilveren armband en ring

Result:

95 EUR

Sold
Oosters verguld snijwerk 2206
Oosters verguld snijwerk

Result:

50 EUR

Sold
Zilveren Collier, slangmodel 403
Zilveren Collier, slangmodel

Result:

35 EUR