This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Result:

1.800 EUR

Sold
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje" 6001
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

Result:

1.400 EUR

Sold
RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

Result:

500 EUR

Sold
RAM vaasje, "Sierlijk" 6003
RAM vaasje, "Sierlijk"

Result:

1.300 EUR

Sold
RAM Colenbrander bord, "barsten" 6004
RAM Colenbrander bord, "barsten"

Result:

250 EUR

Sold
RAM Colenbrander vaas, "Bloed" 6005
RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

Result:

400 EUR

Sold
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

Result:

500 EUR

Sold
RAM Colenbrander vaas, "Woelig" 6007
RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

Result:

550 EUR

Sold
Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk" 6008
Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk"

Result:

275 EUR

Sold
RAM Colenbrander vaas, "Teen" 6009
RAM Colenbrander vaas, "Teen"

Result:

500 EUR

Sold
Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Result:

800 EUR

Sold
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig" 6011
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"

Result:

1.000 EUR

Delfs tegeltableau 6012
Delfs tegeltableau
Starting price 250 EUR
Porseleinen tulpenkom, Swatow 6013
Porseleinen tulpenkom, Swatow
Starting price 1.500 EUR
Sold
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels 6014
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

Result:

525 EUR

Bierpul 19e eeuw 6015
Bierpul 19e eeuw
Starting price 100 EUR
Weens terracotta beeld 6016
Weens terracotta beeld
Starting price 250 EUR
Sold
Majolica bloempot op zuil 6017
Majolica bloempot op zuil

Result:

525 EUR

Sold
5-Delig Chinees porseleinen kaststel 6018
5-Delig Chinees porseleinen kaststel

Result:

1.500 EUR

Zeer grote keramieken cowboylaars 6019
Zeer grote keramieken cowboylaars
Starting price 400 EUR
2 Antieke Chineze vazen 6020
2 Antieke Chineze vazen
Starting price 1.300 EUR
Sold
Delfts porseleinen tegeltableau 6021
Delfts porseleinen tegeltableau

Result:

280 EUR

Delfts bord, 18e eeuw 6022
Delfts bord, 18e eeuw
Starting price 400 EUR
Sold
9 Delftse borden 6023
9 Delftse borden

Result:

300 EUR

2 Porseleinen flacons 6024
2 Porseleinen flacons
Starting price 350 EUR
Sold
6 Handbeschilderde borden, Brussel 6025
6 Handbeschilderde borden, Brussel

Result:

100 EUR

Sold
2 Chinese schotels 18e eeuw 6026
2 Chinese schotels 18e eeuw

Result:

560 EUR

Sold
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6027
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Result:

700 EUR

Sold
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6028
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Result:

260 EUR

Sold
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6029
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Result:

100 EUR

Chinese hengselschaal, 18e eeuw 6030
Chinese hengselschaal, 18e eeuw
Starting price 80 EUR
Sold
4 Chinese borden 18e eeuw 6031
4 Chinese borden 18e eeuw

Result:

60 EUR

Sold
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw 6032
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

Result:

650 EUR

Sold
Imari schaal 6033
Imari schaal

Result:

125 EUR

Sold
Cheng Lung vaas, gemerkt 6034
Cheng Lung vaas, gemerkt

Result:

18.500 EUR

Chinese cup 6035
Chinese cup
Starting price 1.000 EUR
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw 6036
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Starting price 300 EUR
Sold
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit 6037
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

Result:

1.200 EUR

Sold
6 Kang Xi borden 6038
6 Kang Xi borden

Result:

650 EUR

Sold
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Result:

500 EUR

3 Kang Xi borden 17e-18e eeuws 6040
3 Kang Xi borden 17e-18e eeuws
Starting price 180 EUR
Sold
Fam Rose penselenpot, republiek 1920 6041
Fam Rose penselenpot, republiek 1920

Result:

250 EUR

Sold
Queng Lung schaal 6042
Queng Lung schaal

Result:

260 EUR

12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6043
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Starting price 750 EUR
Sold
3 Delen Nanking Cargo 6044
3 Delen Nanking Cargo

Result:

110 EUR

3 Chinese borden, 18e eeuw 6045
3 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 100 EUR
Sold
Imari kannetje 6046
Imari kannetje

Result:

180 EUR

Grote Chinese vleesschotel, 18e eeuw 6047
Grote Chinese vleesschotel, 18e eeuw
Starting price 280 EUR
Imari trekpotje 6048
Imari trekpotje
Starting price 100 EUR
2 Chinese vazen met figuren, 1e helft 20e eeuw 6049
2 Chinese vazen met figuren, 1e helft 20e eeuw
Starting price 1.000 EUR
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd 6050
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Starting price 550 EUR
6-Delig Meissen koffieservies 6051
6-Delig Meissen koffieservies
Starting price 750 EUR
Meissen moccakan, Knaufzeit 6052
Meissen moccakan, Knaufzeit
Starting price 100 EUR
Sold
Meissen koffiekan, Teichert 6053
Meissen koffiekan, Teichert

Result:

100 EUR

Sold
18e eeuws Duits bord 6054
18e eeuws Duits bord

Result:

125 EUR

Frans servies 6055
Frans servies
Starting price 550 EUR
2 Weense vaasjes 6056
2 Weense vaasjes
Starting price 150 EUR
Antiek servies Duitsland 6057
Antiek servies Duitsland
Starting price 100 EUR
Delfts blauwe schaal + diversen 6057
Delfts blauwe schaal + diversen
Starting price 30 EUR
2 Porseleinen plaquettes 6058
2 Porseleinen plaquettes
Starting price 200 EUR
Sold
2 Aardewerken plaquettes 6059
2 Aardewerken plaquettes

Result:

250 EUR

Porseleinen staande lamp 6060
Porseleinen staande lamp
Starting price 225 EUR
Porseleinen fazant, Arthur Storch 6061
Porseleinen fazant, Arthur Storch
Starting price 240 EUR
Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel 6062
Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel
Starting price 120 EUR
Sold
Hutschenreuther servies 6063
Hutschenreuther servies

Result:

100 EUR

Sold
12 borden, gemerkt 6064
12 borden, gemerkt

Result:

150 EUR

Sold
Porseleinen Meissen schaal 6065
Porseleinen Meissen schaal

Result:

120 EUR

Porseleinen  kandelaar met putti 6066
Porseleinen kandelaar met putti
Starting price 100 EUR
Sold
Duits antiek serviesgoed 6067
Duits antiek serviesgoed

Result:

50 EUR

Sold
2 Meissen borden 6068
2 Meissen borden

Result:

110 EUR

Rosenthal servies 6069
Rosenthal servies
Starting price 100 EUR
Sold
2 Majolica borden met vogeldecor 6070
2 Majolica borden met vogeldecor

Result:

125 EUR

Sold
Porseleinen Empirestijl vaas 6071
Porseleinen Empirestijl vaas

Result:

70 EUR

Porseleinen sigaretten presenteerschaal 6072
Porseleinen sigaretten presenteerschaal
Starting price 90 EUR
9 Duitse borden, ca. 1910 6073
9 Duitse borden, ca. 1910
Starting price 160 EUR
2 Porseleinen mandjes 6074
2 Porseleinen mandjes
Starting price 140 EUR
4 Delen porselein o.a. Meissen 6075
4 Delen porselein o.a. Meissen
Starting price 35 EUR
Bloempot op zuil 6076
Bloempot op zuil
Starting price 250 EUR
Blauwe porseleinen lamp 6077
Blauwe porseleinen lamp
Starting price 70 EUR
Porseleinen vaas 6078
Porseleinen vaas
Starting price 160 EUR
Sold
Vis-servies 6079
Vis-servies

Result:

90 EUR

3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer 6080
3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Starting price 450 EUR
Sold
6 kop en schotels 6081
6 kop en schotels

Result:

250 EUR

8 Chinese borden 6082
8 Chinese borden
Starting price 400 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels 6083
Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels
Starting price 400 EUR
Sold
Delftse tegel porseleyne fles 6084
Delftse tegel porseleyne fles

Result:

350 EUR

Sold
Porseleinen man 6085
Porseleinen man

Result:

180 EUR

Porseleinen beeldje, Sitzendorf 6086
Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Starting price 60 EUR
Sevres dekseldoos met onderschotel 6087
Sevres dekseldoos met onderschotel
Starting price 70 EUR
3 Porseleinen figuren 6088
3 Porseleinen figuren
Starting price 80 EUR
Porseleinen Geischa 6089
Porseleinen Geischa
Starting price 150 EUR
3 Porseleinen vogels 6090
3 Porseleinen vogels
Starting price 90 EUR
Porseleinen kuiken 6091
Porseleinen kuiken
Starting price 50 EUR
Sold
2 Porseleinen beeldjes, honden 6092
2 Porseleinen beeldjes, honden

Result:

40 EUR

Sold
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch 6093
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch

Result:

65 EUR

Porseleinen beeld, 19e eeuw 6094
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Starting price 30 EUR