Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrpen, oude belastingkeur en amsterdam keur ca 30gr. 9x7x2cm.
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...
Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...
Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw
Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Zeldzaam 835/000 zilveren antiek zeeflepeltje z.g. mote-spoon met ronde bak en steel voorzien van ribbels Mt. P.Cool Sneek jl.:E: 1839 ca 6gr. 10cm. Cond:G
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95gr.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Gouden broche, 585/000, met pareltjes. Oude zeer fijn bewerkte broche, bestaande uit 3 bolletjes met filigrainbewerking en verfraaid met zeer kleine pareltjes. Lengte 40 mm. ca 3,2 gr
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G
Collier van chrysopraas met gouden karabijnsluiting, 585/000, fraai verlopend in kleur. ronde kralen, ø 10 mm. geknoopte lengte 45,5 cm. ca 59 gr
Fraaie zilveren handspiegel,835/000, Hollands. Ovale handspiegel met een rand met lijnen, verfraaid met kruizen en bekroond met een uitbundige strik. Bevestigd op een greep konisch gevormd met takbew...
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
Bijzonder fraaie zilveren schaal, 800/000, Duits. Ronde schaal, versierd met parelranden, bladversiering en opengewerkt cirkelvormig spijlenwerk. de schaal is geplaatst op vier gekrulde klauwpoten wel...
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Witgouden collier met staafhanger, 585/000, bezet met diamant. een fijn slangencollier, 1 mm, met daaraan een lange staafhanger, 23x4mm, met een briljant geslepen diamant, 0,10 crt W/SI-P. Lengte coll...
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit 2 trouwringen een een gourmetcollier met hoefijzerhanger. Totaal ca 11,3 gr.
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse fraaie slijpsels en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren bovenrand met schenktuit en parelrand, Mt. P.J Bierenbroodspot en J.P v/d...
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.tL1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Geslepen kristallen kaasstolp op onderschotel met diverse gematteerde graveringen en voorzien van een 835/000 zilveren knop met parel en ruitrand.Mt. CE. Held Amsterdam, omstreeks 1870. ø21x21cm. In g...
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 58043, 54400, 57750, 57750, 95940, 95570, 54394, 54333, 95588, 58050
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 45314, 45315, 45316, 44284, 44291, 44289, 44282, 45317, 45760, 45761.
Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 46384, 46652, 46174, 46142, 47530, 46683.3, 46174, 46142, 4-bak, 46425, 46249, 67728, 27727, 2x67729. Diverse condities
Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G
Prachtige zilveren koffiekan, Frans 950/000, buikmodel, Rococo-stijl, met gedraaid decor, voorzien van een greep gemaakt uit C-voluten met acanthusblad evenals de tuit. De kan is geplaatst een uitgewe...
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Gouden ring, 585/000, met 3 bloedkoralen. Zogenoemde bandring versierd met 3 bloedkoralen, 2 peervormen een ovaal geslepen bloedkoraal, 5 mm. ø 58 ca 2,3 gr.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...
Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat