This website uses cookies

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Siervaas 5569
Siervaas

Result:

350 EUR

Sold
3 Design flessen 5516
3 Design flessen

Result:

330 EUR

Sold
3 Delen glas 5518
3 Delen glas

Result:

275 EUR

Sold
Glazen eenhoorn 5545
Glazen eenhoorn

Result:

170 EUR

Sold
Glazen waarzeggersbol 5523
Glazen waarzeggersbol

Result:

150 EUR

Sold
Stel kristallen gembercoupes 5555
Stel kristallen gembercoupes

Result:

150 EUR

Sold
12 Delen Boheems kristal 5500
12 Delen Boheems kristal

Result:

130 EUR

Sold
4 Slingerglazen 5534
4 Slingerglazen

Result:

130 EUR

Sold
9 Boheems kristallen glazen en vaas 5548
9 Boheems kristallen glazen en vaas

Result:

130 EUR

Sold
2 Tafellampen 5504
2 Tafellampen

Result:

110 EUR

Sold
Kunstwerk glas 5509
Kunstwerk glas

Result:

100 EUR

Sold
Vergulde glazen bonbonniere 5501
Vergulde glazen bonbonniere

Result:

90 EUR

Sold
8 Parfumflacons 5566
8 Parfumflacons

Result:

90 EUR

Sold
2 Waaierkristallen karaffen 5510
2 Waaierkristallen karaffen

Result:

80 EUR

Sold
10 glazen parfum flacons 5570
10 glazen parfum flacons

Result:

80 EUR

Sold
3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling 5515
3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling

Result:

75 EUR

Sold
Kristallen bruidskaraf 5556
Kristallen bruidskaraf

Result:

75 EUR

Sold
Kavel met 22 glazen 5572
Kavel met 22 glazen

Result:

75 EUR

Sold
Jugendstil glazen vaasje 5505
Jugendstil glazen vaasje

Result:

70 EUR

Sold
Gekleurde platvis 5522
Gekleurde platvis

Result:

70 EUR

Sold
Gekleurde vis, staand op vinnen 5533
Gekleurde vis, staand op vinnen

Result:

70 EUR

Sold
10 glazen parfum flacons 5571
10 glazen parfum flacons

Result:

70 EUR

Sold
7 Glazen parfumflacons 5546
7 Glazen parfumflacons

Result:

65 EUR

Sold
13 Kristallen roemers 5549
13 Kristallen roemers

Result:

65 EUR