Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G
Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G
Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G